כלבים למכירה

צאו צאו למכירה

גורי צאו צאו למכירה - כל מה שצריך לדעת

צאו צאו למכירה הוא גזע כלבים בעל מראה ייחודי, גזע הצאו צאו הוא מאוד עצמאי יש כאלה אשר מתארים אותו באופי של חתול, גורי צאו צאו יכולים להיות מרוחקים וחשדנים כלפי זרים, אבל לאדם הנכון הם נאמנים להפליא.

כגזע עצמאי, גורי הצאו צאו צריכים סבלנות ועקביות, וייתכן שתצטרכו לעשות כמה דברים על פי התנאים של הגור, אם זה כלב ראשון שלכם הזהרו, למרות שהכלב הזה יכול לגור בדירה הוא זקוק להרבה פעילות גופנית, והם לא נהנים להשאר לבד בבית במשך שעות ארוכות ביום, אם אתה יכול לספק לו את התנאים האלה יהיה לכם חבר נהדר ושותף נאמן לחיים ופרוותי 🙂

עם עיניו העמוקות וראשו הגדול, המודגשים ברעמת שיער, הצ'או צ'או הוא כלב בעל מראה מרשים. המראה שלו עלול לגרום לך לחשוב שהוא מרושע או רע מזג, אבל צ'או צ'או שגדל בסביבה טובה אינו אגרסיבי.

במקום זאת, נאמר שגורי צאו צאו משלבים את האצילות של אריה, חמודותו של פנדה, המשיכה של דובון, החן והעצמאות של חתול, ונאמנות ומסירות של כלב. הוא גם מכובד ומרוחק, כיאה לגזע שהוחזק פעם בכלביות סיניות אימפריאליות.

הוא לא ממש אוהב להתחבק או להתעסק, אבל הוא יהיה בן בית שקט וקשוב לאדם האהוב עליו, ונאמנותו משתרעת על בני משפחה אחרים. אם הוא גדל עם ילדים, הוא יקבל אותם ברצון, אבל הוא לא מסוג הכלבים שיסבול התעללות, אז הוא הכי מתאים לבתים עם ילדים גדולים שיודעים איך לטפל בכלבים.

אם יש לו הרבה מפגשים חיוביים עם זרים במהלך שנות הגור שלו, הוא יתייחס לזרים טוב. עם זאת, זהו גזע טריטוריאלי ומגן ביותר, שייתן אזהרה ברורה לכל מי שמתקרב ללא קבלת הפנים של האדם שלו.

התכונה הפיזית הבלתי נשכחת ביותר של הצאו צאו למכירה עשויה להיות הלשון הכחולה-שחורה שלו. לפי האגדה הסינית, הלשון קיבלה את הגוון הכחול שלה בזמן הבריאה, כאשר צאו צאו ליקק טיפות מהצבע בזמן צביעת השמים. הוא גם בולט ברגליו האחוריות הכמעט ישרות, אשר נותנות לו הליכה נוקשה, קטועה או מגוונת. הוא לא מהיר, אז הוא לא הבחירה הטובה ביותר לריצה, אבל יש לו סיבולת מעולה והוא יכול להיות בן זוג טוב להליכה.

כשזה מגיע לאילוף צאו צאו, תיקון מילולי הוא בדרך כלל כל מה שנדרש כדי שהצ'או צ'או יבין. אסור להכות כלבים, במיוחד לא את הצאו צאו שיש לו גאווה עצמית. לעומת זאת גורי צאו צאו למכירה לעולם לא יגיבו להתעללות פיזית. אבל תרוויחו את הכבוד שלו בעקביות איתנה, ולא תהיה לכם שום בעיה לאלף אותו.

אם מתאים לך המראה היחודי והגאווה העצמית של הצאו צאו, יהיה לך בן בית נאמן מאוד שיהווה אוצר אמיתי בבית שלך.

רוצים להגשים את החלום שלכם ולקנות גור צאו צאו?

בית הגידול שלנו מתמחה בגידול גורי צאו צאו גזעיים, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר עוד היום !

אופיו של הצאו צאו

 • צאו צאו הם מאוד עצמאיים וגאים ואפילו קצת מרוחקים, הם זקוקים לבעלים שיוכל להתחשב בזה אך לא לתת לגור הצאו צאו להשתלט.
 • גורי צאו צאו הם חברותיים מאוד להכיר אנשים חדשים, כלבים אחרים. כדי להבטיח שהם יהיו כאלה חשוב להתחיל את החשיפה לכלבים אחרים ואנשים חדשים בגילאים מוקדמים.
 • צאו צאו הוא כלב חשדן מטבעו ויכול להקשר לבן אדם אחד או מקסימום למשפחתו הקרובה, הם מאוד חשדנים כלפי זרים.
 • יש להבריש את גורי הצאו צאו כפעמיים שלוש בשבוע כדי להבטיח את איכות הפרווה שלהם.
 • צאו צאו מתאים לגידול בדירה וגם בחצר, כל עוד הם עושים פעילות יום יומית ומספיקים לפרוק אנרגיות.
 • בגלל עיניו העמוקות, לצאו צאו יש ראיה מרחבית מוגבלת, עדיף לגשת אליו מלפנים.

ההיסטוריה של גורי הצאו צאו

מומחים משערים שהצאו צאו הוא אחד מגזעי הכלבים העתיקים ביותר שיש, ובדיקות גנטיות הוכחו שזה נכון. המחקרים מאמינים שהגזע צאו צאו למכירה מקורו במונגוליה ובצפון סין, והוא התחיל לנוע דרומה עם שבטי הנוודים של מונגוליה.

אזכורים מוקדמים של כלבים הדומים לצאו צאו מופיעים בכלי חרס ובציורים מתקופת שושלת האן ( 206 לפנה"ס). מספרים שקיסר סיני אחד החזיק 2,500 זוגות צאו צאו ככלבי ציד.
בנוסף לציד, הכלבים שימשו לשמירה על רכוש בעליהם. והפרווה התחתונה שלהם שימשה למעילים.


בסין הגזע קיבל מספר שמות: כלב שחור לשון, כלב זאב, כלב דוב, וכלב קנטון. איך הוא הפך לצאו צאו אתם שואלים? סוחרים בריטים בסוף המאה ה-18 כלאו כמה מהכלבים דמויי הדובים וכינו אותם כצאו צאו.

בשנת 1781, הצאו תואר בספר בריטי שכתב חוקר הטבע גילברט וויט. שכניו הביאו הביתה זוג צאו צאו מקנטון, והוא כלל אותם בתצפיותיו על חיי הארץ. מחקרים מוכיחים שהגזע השתנה מעט מאז שכתב עליהם וויט לפני יותר מ200 שנה.

עם זאת, רק מאה שנה לאחר מכן יובאו צאו צאו על בסיס קבוע. המלכה ויקטוריה שאהבה כלבים, התעניינה בגזע, מה שהגביר את הפופולריות שלו.

צאו צאו היה כלב בקרב העשירים והמפורסמים במהלך שנות ה2000. הם אפילו הגיעו לבית הלבן, שם הנשיא קלווין קולידג ואשתו שמרו על טימי, צאו צאו אדום, ובלאק ברי, צאו צאו שחור, האנליסט זיגמונד פרויד היה גם מעריץ של גורי צאו צאו, ובתו אנה שמרה וגידלה את הכלבים. מעריצים צעירים יותר כוללים את מרתה סטיוארט שהצאו צאו שלה מופיע איתה בתוכנית הטלוייזיה שלה

כיום צאו צאו מדורג במקום ה64 בפופולריות מבין 155 הגזעים והזנים המוקרים על ידי AKC

מה הגודל של גורי צאו צאו?

צאו צאו בוגר יהיה לערך בגובה כתף של 43-50 ס"מ
ובמשקל של 18 עד 31 קילו .

מה הוא אופיו של הצאו צאו?

יש מחקרים אשר משווים את הצאו צאו באופי לחתול: מרוחק,עצמאי, בעל גאווה, אינטיליגנטי ועקשן.

למרות שצאו צאו הוא גזע זעפן גור צאו צאו טוב לעולם לא יהיה אגרסיבי או ביישן.
צאו צאו בדרך כלל מתעסקים בעניינים שלהם ולא מתחילים צרות. הם ישחקו עם הבעלים שלהם אבל זרים לא מעניינים אותם אלא אם כן הם מתקרבים לביתו של הצאו צאו ללא הזמנה מהבעלים שלו – ובמקרה זה הוא יאתגר את מסיג הגבול. עם זאת, הוא ייתן לזרים לגעת בו אם יוצג על ידי בעליו.

גורי צאו צאו חייבים להחשף מוקדם לאנשים ולסיטואציות ולחיות אחרות וככה בגיל מבוגר הם יהיו יותר בטוחים ורגועים.

בריאות ומחלות של גזע הצאו צאו

צאו צאו הם בדרך כלל כלבים בריאים, אבל כמו כל הגזעים יכולים לקרות מצבים בריאותיים מסוימים. לא כל הצאו צאו יקבלו את כל המחלות האלו או בכלל אחת מהן, אבל חשוב להיות מודע לתרחישים אם אתה שוקל לרכוש גור צאו צאו

בדרך כלל בעיות בריאות לא מופיעות עד שהכלב מגיע לבגרות מלאה.
הבעיות הבאות אינן שכיחות בגזע, אך הן עשויות להתרחש

 • Dysplasia של כלבי הירך (CHD) הוא מצב תורשתי שבו עצם הירך אינה משתלבת היטב במפרק הירך.
  חלק מהכלבים מראים כאב וצליעה באחת הרגליים האחוריות או בשתיהן, אך ייתכן שלא תבחין בסימנים של אי נוחות בכלב עם דיספלזיה בירך. ככל שהכלב מזדקן, דלקת פרקים עלולה להתפתח. בדיקת רנטגן לדיספלזיה של מפרק הירך נעשית על ידי הקרן האורתופדית לבעלי חיים או התוכנית לשיפור הירך של אוניברסיטת פנסילבניה (PennHIP).
 • דיספלזיה בירך היא תורשתית, אך היא עלולה להחמיר על ידי גורמים סביבתיים, כגון צמיחה מהירה מדיאטה עתירת קלוריות או פציעות שנגרמו מקפיצה או נפילה על רצפות חלקות.
  האנטרופיון גורם לעפעף להתגלגל פנימה, לפצוע את גלגל העין. עין אחת או שתיהן יכולה להיות מושפעת. אם לצ'או צ'או שלך יש אנטרופיה, אתה עשוי להבחין בו מתחכך בעיניו. ניתן לתקן את המצב בניתוח.

אופן הטיפול בצאו צאו

צ'אואים יכולים להתאים למגוון בתים, ממשק ועד דירה. אבל הם תמיד צריכים לחיות בתוך הבית עם האנשים שלהם, לא תקועים בחצר האחורית או בכלבייה. הם לא סובלים חום טוב, אז שמור אותם בתוך הבית כשמזג ​​האוויר סוער.

כמו כל כלב, צ'או צ'או מבוגר זקוק לפעילות גופנית יומיומית כדי להישאר בריא ומאושר, אבל לא הרבה – הוא יהיה מרוצה עם הליכה של 15 דקות מדי יום או הליכה אחת ארוכה יותר.

צ'או צ'או הוא כלב שאינו נוטה לשוטט, אבל עדיין תרצה גדר אם יש לך חצר, זה יגן עליו מפני תנועה וימנע מזרים להתקרב אליו כשאתה לא בסביבה כדי לפקח.

גורי צאו צאו ניתנים לאימון ביתי בקלות, אך מומלץ מאוד לתחם עם גדר אילוף או כלוב. זה מקל על אימון הבית ומונע מהצאו צאו שלך ללעוס דברים בזמן שאתה לא נמצא בבית. הכלוב שלו הוא כלי, לא כלא, עם זאת, אז אל תחזיק את הצ'או צאו שלך סגור בו לתקופות ארוכות. המקום הטוב ביותר לצ'או הוא איתך.

גורי צאו צאו יותר ממסוגלים ללמוד כל דבר שאתה יכול ללמד, ותיקון מילולי הוא בדרך כלל כל מה שנדרש כדי ליישר אותם. אסור להכות את הכלבים, אבל זה פוגע במיוחד בגזע הזה. הצ'או, הגאה עם הגאווה העצמית, לעולם לא יגיב להתעללות פיזית. ולא תהיה לך שום בעיה לאלף אותו. אבל אם אתה נותן לגור החמוד לעשות מה שהוא רוצה כל הזמן ואז תנסה לאלף אותו, בטוח שתתמודד עם בעיות.

האכלה

כמות יומית מומלצת: 2 עד 2 3/4 כוסות של מזון איכותי לכלבים, מחולק ל2 ארוחות.

חשוב מאוד להסתכל על שקית האוכל של הכלב ולהתאים את האוכל למשקל של הכלב, זה תלוי בהמון דברים כמו גודל, גיל, מבנה גוף וחילוף החומרים ורמת הפעילות שלו. זה אינדיבידואלי, בידיוק כמו אנשים ולא כולם זקוקים לאותה כמות של אוכל. מובן מאליו שכלב פעיל מאוד יזדקק ליותר מכלב שכל היום על הספה. איכות המזון שאתה קונה גם עושה את ההבדל – ככל שהמזון לכלבים טוב יותר, כך הוא יתן לכלב שלך את הערכים שהוא צריך.

שמור על הצאו צאו שלך במצב בריאותי טוב בכך שתמדוד את האוכל שלו ותאכיל אותו פעמיים ביום במקום שתשאיר לו אוכל בצלחת כל הזמן.

רוצים להגשים את החלום שלכם ולקנות גור צאו צאו?

בית הגידול שלנו מתמחה בגידול גורי צאו צאו גזעיים, השאירו פרטים וניצור איתכם קשר עוד היום !

Facebook
WhatsApp
צאו צאו למכירה
תכונות הכלב צאו צאו
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
שאלות נפוצות על צאו צאו
צאו צאו הוא כלב דיי קל לגידול ומתאים למגדלים מתחילים שזהו הכלב הראשון שלהם, אך אסור לוותר לו במשמעת.
צאו צאו הוא כלב מאוד נוח לגידול ומאוד ממושמע ככה שצריך רק להוציא אותו לטיולים ולאלף אותו משמעתית.
ניתן למצוא גורי צאו צאו למכירה בבית הגידול שלנו אשר מתמקצע בגידול גורים גזעים למכירה

תוכן עניינים