כלבים למכירה

פומרניאן למכירה

גורי פומרניאן למכירה - כל מה שצריך לדעת

לפומרניאן למכירה כיום יש היסטוריה ארוכה ומעניינת. הכלב בעל פני השועל, המכונה "הכלב הקטן שחושב שהוא יכול ", הוא קומפקטי, פעיל ומסוגל להתחרות בזריזות וצייתנות או פשוט להיות חבר משפחה.

 פומרניאן למכירה אולי קטנים, אבל הם לא תמיד מתנהגים כך ואולי אפילו מאתגרים כלבים גדולים יותר. הם אמנם מייצרים חיות מחמד טובות בדירה, אבל הם גם יכולים לנבוח הרבה,אבל כל עוד אתה נותן לכלב שלך הרבה פעילות גופנית וזמן משחק, מרחיק אותו ממזג אוויר חם ומעניק לו הרבה אהבה ותשומת לב, יהיה לך בן משפחה אוהב, מקסים ופרוותי!

תכונותיו של הפומרניאן

למרות שהפומרניאן למכירה שוקל רק בין שלושה לשבעה קילוגרמים, לכלב הקטן והתוסס הזה יש אישיות בגודל של טקסס!

הפומרניאן הוא החבר הקטן ביותר במשפחת הכלבים שפיץ, הכוללת בין היתר את הסמויד, האלסקן מאלמוט והאלקהונד הנורבגי.

בגרמניה הפומרניאן הפך להיות פופולרי במיוחד כאשר המלכה ויקטוריה אפשרה להראות את הפומרניאן למכירה במופע קונפורמציה, והוא היה הפומרניאן הראשון שאי פעם הוצג.

פומרניאן הוא חמוד, נמרץ ,פרוותי,אינטליגנטי ונאמן למשפחותיהם. עם זאת, אל תתנו לחמידות שלהם להטעות אתכם. לכלבים העצמאיים והנועזים האלה יש מוחות משלהם. הם ערניים וסקרנים לגבי העולם שסביבם. למרבה הצער, במוחם, הם הרבה יותר גדולים ממה שהם באמת, מה שיכול לפעמים להוביל אותם להטריד ואף לתקוף כלבים גדולים בהרבה.

למרבה המזל, אם גורי הפומרניאן מתנהגים כראוי עם כלבים ובעלי חיים אחרים, הם יסתדרו איתם די טוב.

לפומרניאן למכירה יש אוזניים זקופות. ויש גם אנשים שמתארים את פניהם כמו שועלים.

למרות גודלם הקטן, לפומרניאן יש נביחה חזקה והוא יכול להיות כלב שמירה מצויין. עם זאת, הם לפעמים לא יודעים מתי להפסיק לנבוח, לכן מומלץ לאמן אותם להפסיק לנבוח בפקודה.

הפומרניאן היא חיית מחמד מצויינת עבור אנשים מבוגרים ואלה שעסוקים, כי הם לא זן תלותי מדי. הם טובים גם עבור בתים שאין להם חצר אחורית. בגלל גודלם הקטן, הם אינם מומלצים למשפחות עם ילדים קטנים שעלולים לפצוע אותם בטעות.

הפומרניאן בדרך כלל טוב בלמידת טריקים, אבל אתה חייב להיות עקבי איתם ב​​אימונים.

אופן הטיפול בפומרניאן

לעתים קרובות הפומרניאן חשדן כלפי זרים ויכול לנבוח הרבה.

רוב הפעמים קשה לאלף את גורי הפומרניאן למכירה בתוך הבית ורצוי ליצור להם סביבה קבועה לאימונים.

חום ולחות גבוהים עלולים לגרום לפומרניאן שלך להתחמם יתר על המידה ואולי למכת חום. כשהפומרניאן שלך בחוץ, צפה בו ואם הוא מראה סימני התחממות יתר הכנס אותו פנימה מיד. הם בהחלט כלבי בית ואסור להחזיק אותם בחוץ.

מכיוון שהם כל כך קטנים, גורי הפומרניאן יכולים להיתפס כטרף על ידי ינשופים ,נשרים ,זאבים וחיות בר אחרות. לעולם אל תשאיר אותם בחוץ ללא השגחה, והיזהר אם יש ציפורים טורפות במיקומך. אם זה המקרה, הישאר קרוב לפומרניאן שלך כדי למנוע מציפורים לנסות לתקוף אותם!

מכיוון שהם קטנים ואטרקטיביים, גורי הפומרניאן למכירה הם מטרה עבור חוטפי כלבים, סיבה נוספת מדוע לא כדאי להשאיר אותם בחוץ ללא השגחה, אפילו בחצר מגודרת.

מזון והאכלה

כמות יומית מומלצת: 1/4 עד 1/2 כוס מזון יבש איכותי ביום, מחולקת לשתי ארוחות.

הערה: ככל שהכלב שלך בוגר הוא יצטרך יותר אוכל כמובן שזה תלוי בגודלו, גילו, מבנה גופו, חילוף החומרים ורמת הפעילות שלו. כלבים הם אינדיבידואלים, בדיוק כמו אנשים, ולא כולם זקוקים לאותה כמות מזון. כמעט מובן מאליו שכלב פעיל מאוד יזדקק ליותר מכלב שפחות פעיל. איכות המזון שאתה קונה גם עושה את ההבדל – ככל שהמזון לכלבים טוב יותר, כך הוא יתן לכלב שלך את הערכים שהוא צריך.

ההיסטוריה של הפומרניאן

הפומרניאן פותח במחוז פומרניה והם אחד מגזעי השפיץ העתיקים של ארצות הצפון הרחוקות. קרובי משפחתו הקרובים ביותר של הפומרניאן הם האלקהונד הנורווגי, הסכיפרקה, השפיץ הגרמני, כלב האסקימו האמריקאי, והסמויד. אוזניים עוקצניות ופרווה עבה. הפומרניאן שקל עד 30 פאונד.

אפילו בימיו הראשונים של הגזע, הפומרניאן היה פופולרי. אנשים בולטים שנאמר שיש להם כלבים מסוג פומרני כוללים את התאולוג מרטין לותר, שהיה לו פומרניאן בשם בלפרליין שהוא הזכיר לעתים קרובות בכתביו; האמן מיכלאנג'לו, שהפומרניאן שלו ישב על כרית וצפה בו מצייר, המלחין מוצרט, שהפומרניאן שלו נקרא פימפרל.

בשנת 1761, הפנייה של הפומרניאן למכירה עברה לאנגליה כאשר סופי שרלוט, נסיכת מקלנבורג-סטרליץ בת 17 נישאה לנסיך האנגלי שעתיד היה להפוך למלך ג'ורג' השלישי. היא הביאה איתה זוג כלבים לבנים ברובם בשם פיבי ומרקורי ששקלו יותר מ-20 קילו, מה שהיה סטנדרטי באותה תקופה. למרות שהם היו פופולריים בחוגים מלכותיים, הגזע החדש לא תפס את תשומת הלב של הציבור.

אהבתה של ויקטוריה לפומרניאן, במיוחד הקטנים שבהם, העניקה השראה לחובבי כלבים אנגליים להתחיל לגדל גורי פומרניאן עוד יותר. משנת 1900 ועד שנות ה-30 של המאה ה-20, לפומרניאן היה לעתים קרובות את המספר הגדול ביותר של כניסות בתערוכת הכלבים של Crufts, האליפות הלאומית של בריטניה. גם במהלך תקופה זו, מגוון רחב יותר של צבעים הפך זמין. היה בעיקר פומרניאן לבן, שחור, אך לאחר שכלב כתום החל לנצח בתערוכות כלבים בשנות ה-20, מגוון הצבעים התרחב.

מה אופיו של הפומרניאן?

פומרניאן למכירה הוא חכם ומלא חיים. הוא אוהב להכיר אנשים חדשים ומסתדר היטב עם חיות אחרות, למרות שלפעמים הוא חושב שהוא הרבה יותר גדול מהם. אל תתנו לו לאתגר כלבים שגדולים ממנו.

הפומרניאן הוא ערני וסקרן הוא כלב שמירה מצויין וינבח על כל דבר יוצא דופן. הם עלולים להמשיך לנבוח כל היום אם לא תעצור אותם.

כמו כל כלב, גורי הפומרניאן זקוקים לסוציאליזציה מוקדמת – חשיפה להרבה אנשים, מראות, צלילים וחוויות – כשהם צעירים. סוציאליזציה עוזרת להבטיח שגור הפומרניאן שלך יגדל להיות כלב רגוע.

הזמנת אורחים בקביעות, לקחת אותו לפארקים עמוסים ולחנויות  יסייעו לו גם ללטש את כישוריו החברתיים.

בריאות ומחלות של גזע הפומרניאן

פומרניאן למכירה הוא בדרך כלל בריא, אבל כמו כל הגזעים, הם נוטים למצבים בריאותיים מסוימים. לא כל פומרניאן יקבל את כל המחלות הללו או את כולן, אבל חשוב להיות מודע להן אם אתה שוקל את הגזע הזה.

אלרגיות : הפומרניאן עלול לסבול ממגוון אלרגיות, החל מאלרגיות מגע ועד אלרגיות למזון. אם הפומרניאן שלך מלקק את כפותיו או משפשף את פניו הרבה, יכול להיות שיש לו אלרגיה ורצוי לבדוק אותו אצל הווטרינר שלך.

בעיות עיניים : פומרניאן נוטה למגוון של בעיות עיניים, למשל עין יבשה (יובש של הקרנית והלחמית) ובעיות בדרכי הדמעות. בעיות אלו יכולות להופיע אצל כלבים בוגרים וצעירים ועלולות להוביל לעיוורון אם לא מטופלים. צור קשר עם הוטרינר שלך אם אתה מבחין באדמומיות, צלקות מוגזמות.

Facebook
WhatsApp
פומרניאן למכירה
תכונות הכלב פומרניאן
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
שאלות נפוצות על פומרניאן
פומרניאן הוא כלב דיי קל לגידול ומתאים למגדלים מתחילים שזהו הכלב הראשון שלהם, אך אסור לוותר לו במשמעת.
פומרניאן הוא כלב מאוד נוח לגידול ומאוד ממושמע ככה שצריך רק להוציא אותו לטיולים ולאלף אותו משמעתית.
ניתן למצוא גורי פומרניאן למכירה בבית הגידול שלנו אשר מתמקצע בגידול גורים גזעים למכירה

תוכן עניינים