כלבים למכירה

בולדוג צרפתי למכירה

גורי בולדוג צרפתי למכירה - כל מה שצריך לדעת

הבולדוג הצרפתי נהנה מהיסטוריה ארוכה ככלב משפחה. נוצרו באנגליה כדי להיות בולדוג מיניאטורי, הם ליוו יצרני שרוכים אנגלים לצרפת, שם רכשו את הכינוי "פרנצ'י" שלהם.

היום תפקידם מתמקד בלהיות חברי משפחה מדהימים וכלבי תצוגה. אפילו הורים שזוהי חיית המחמד הראשונה שלהם יאהבו את הגזע הזה.

ראה להלן רשימה מלאה של תכונות ועובדות על הבולדוג הצרפתי!

תכונותיו של הבולדוג הצרפתי

הבולדוג הצרפתי למכירה בעל אוזני עטלף אך יפה באופן מוזר, בעל משיכה ייחודית. מבחינה אסתטית, גזעים אחרים ללא ספק זוהרים וראוותניים יותר, אבל היופי הוא בעיני המתבונן ומה שרבים רואים בבולדוג הצרפתי הן התכונות שהופכות את הגזע הזה לאחד מכלבי המשפחה הטובים בעולם כיום.
הבולדוג הצרפתי הוא קטן אך משמעותו במבנהו עם גוף שרירי חזק. הוא מתלבש במעיל קצר וקל לטיפול שילווה את אישיותו הנינוחה. הבולדוג הצרפתי אוהב לשחק, אבל הוא גם נהנה לבלות את ימיו בהרגעה על הספה.

האהבה למשחק וגישה נינוחה עוברים לאימונים שלהם. בולדוגים צרפתיים למכירה הם אינטליגנטיים, ולאמן אותם יהיה קל כל עוד אתה גורם לזה להיראות כמו משחק ולשמור על זה כיף. הבולדוגים הצרפתיים אינם גזע אידיאלי להתחרות בציות או בזריזות למרות שחלקם נענו לאתגר. גישה חופשית זו יכולה להוביל גם לאופי עיקש.

גורי בולדוג צרפתי הם בני משפחה האוהבים מגע אנושי. אם אתה רוצה כלב בחוץ שאפשר להשאיר לבד לתקופות ארוכות, הבולדוג הצרפתי הוא לא הגזע בשבילך. זהו כלב שנהנה להרעיף אהבה על חבריו האנושיים באותה מידה שהוא אוהב את אותו יחס בתמורה. בדרך כלל הם מסתדרים טוב עם כולם, כולל ילדים. עם זאת, הם יכולים להיות טריטוריאליים ורכושניים כלפי האנשים שלהם, במיוחד בנוכחות כלבים אחרים. סוציאליזציה היא חובה לגזע הזה, אבל עם החברות הקלה שלהם זו משימה מהנה.

עם אופי שהוא גם הומוריסטי וגם שובב, הבולדוג הצרפתי צריך לחיות עם מישהו שהוא עקבי, תקיף וסבלני עם כל התעלולים והאידיוסינקרטיות שהופכים אותו מתסכל ומענג כאחד.
בולדוג צרפתי הם כלבי שמירה מצוינים, אבל זה לא הסגנון שלהם לנבוח בלי סיבה. הם יכולים להגן על ביתם ומשפחתם וחלקם ינסו להגן על שניהם בחייהם.

בולדוגים צרפתיים למכירה אינם זקוקים להרבה מקום ומסתדרים היטב בדירות או בדירות קטנות. הליכה של 15 דקות ביום אמורות למנוע מהם לעלות במשקל עודף. רצוי לשמור את הבולדוג הצרפתי בסביבה קרירה ונוחה. הוא רגיש לתשישות חום וזקוק לסביבה ממוזגת. זה לא כלב שיכול להישאר בחוץ ביום חם.

גורי בולדוג צרפתי הם כלבי משפחה נפלאים עם אופי עדין. אם אתם עובדים בבית, הבולדוג הצרפתי ישמח לשכב לרגלכם כל היום או לעקוב אחריכם מחדר לחדר. אנשים שאוהבים אותם מתארים אותם ככדורים שובבים ואינם יכולים לדמיין את החיים בלעדיהם. הם נוכחות מתמדת, והם יאהבו אותך בכל הכוח בגופם הקטן, ויוכיחו שוב ושוב שהיופי נמצא בפנים.

ההיסטוריה של הבולדוג הצרפתי

בולדוגים צרפתיים אינם מתמודדים היטב עם חום וצריך לפקח עליהם בימים חמים כדי להבטיח שהם לא מתאמצים יתר על המידה.

בולדוג צרפתי למכירה יכול להיות קל לאימון, אבל הם יכולים גם להיות עקשנים. היה תקיף וסבלני בעת אימון גזע זה.

אם אתה מעריך את הניקיון, ייתכן שהבולדוג הצרפתי לא יהיה הכלב בשבילך, מכיוון שהוא נוטה להזיל ריר, גזים וחלק מהנשירה. הוא יכול גם להיות קשה לאימון ביתי.

בולדוג צרפתי יכול להיות גזע שקט ואינם ידועים כגזע הנובח לעתים קרובות למרות שיש חריגים לכל כלל.

למרות שחשוב תמיד לפקח על ילדים צעירים וכלבים כשהם ביחד, גורי הבולדוג הצרפתי מסתדרים טוב מאוד עם ילדים.

גורי הבולדוגים הצרפתיים הם כלבי שמירה נפלאים, אבל הם יכולים להפוך לטריטוריאליים. הם גם אוהבים להיות במרכז תשומת הלב, מה שעלול להוביל לבעיות התנהגות אם הם מתמכרים יותר מדי.

בולדוג צרפתי הם כלבי משפחה משגשגים כאשר יש להם מגע אנושי. הם לא גזע שניתן להשאיר לבד לתקופות ארוכות או להשאיר בחוץ לחיות.

ההיסטוריה של הבולדוג הצרפתי

מקורו של הבולדוג הצרפתי באנגליה והוא נוצר כדי להיות גרסה בגודל צעצוע של הבולדוג. הגזע היה די פופולרי בעיר נוטינגהאם

הבולדוג הצרפתי שגשג בצרפת ובאירופה, וקסמו התגלה עד מהרה גם על ידי האמריקאים. ארצות הברית ראתה את הבולדוג הצרפתי הראשון שלה בתערוכת מועדון הכלבנות של וסטמינסטר בשנת 1896. הגזע זכה במהירות לכינוי "פרנצ'י", וזה עדיין שם חיבה שמשתמשים בו היום.

אופיו של הבולדוג צרפתי

בדרך כלל הבולדוג הצרפתי הוא בערך 11 עד 12 אינץ 'גובה. זכרים שוקלים 20 עד 28 פאונד, נקבות 16 עד 24 פאונד.

הבולדוג הצרפתי הוא כלב חכם שאוהב וצריך לבלות הרבה זמן עם האנשים שלו. הבולדוג הצרפתי לוקח אימונים בטוב כשהוא נעשה בצורה חיובית עם הרבה פרסי מזון.

בריאות ומחלות של גזע הבולדוג הצרפתי

לא כל הבולדוגים הצרפתיים למכירה יקבלו את כל המחלות הללו או את כולן, אבל חשוב להיות מודע להן אם אתה שוקל את הגזע הזה.

אלרגיות : אלרגיות הן בעיה שכיחה אצל כלבים. ישנם שלושה סוגים עיקריים של אלרגיות: אלרגיות על בסיס מזון, המטופלות בתהליך ביטול של מזונות מסוימים מתזונת הכלב; אלרגיות למגע, הנגרמות מתגובה לחומר אקטואלי כגון מצעים, אבקות פרעושים, שמפו לכלבים וכימיקלים אחרים, ומטופלת על ידי הסרת הגורם לאלרגיה; ואלרגיות נשימות, הנגרמות מאלרגנים הנישאים באוויר כגון אבקה ואבק. חשוב לציין שדלקות אוזניים מלוות לרוב אלרגיות שאיפות.

תסמונת ברכיצפלית : ההפרעה הזו נמצאת לכלבים עם ראש קצר או נחיריים צרים. דרכי הנשימה שלהם חסומות בדרגות שונות ויכולות לגרום לכל דבר, החל מנשימה רועשת או מאומצת ועד לקריסה מוחלטת של דרכי הנשימה. כלבים עם תסמונת ברכיצפלית נוהגים להרחיק ולנחר. הטיפול משתנה בהתאם לחומרת המצב אך כולל טיפול בחמצן וניתוח להרחבת נחיריים.

אופן הטיפול בבולדוג צרפתי

כמות יומית מומלצת: 1 עד 1.5 כוסות מזון יבש ביום, בחלוקה לשתי ארוחות.

הערה: כמה הכלב הבוגר שלך אוכל תלוי בגודלו, גילו, מבנה גופו, חילוף החומרים ורמת הפעילות שלו. כלבים הם אינדיבידואלים, בדיוק כמו אנשים, ולא כולם זקוקים לאותה כמות מזון. כמעט מובן מאליו שכלב פעיל מאוד יזדקק ליותר מכלב שהוא פחות פעיל. איכות המזון שאתה קונה גם עושה את ההבדל – ככל שהמזון לכלבים טוב יותר, כך הוא יקדם יותר להזנת הכלב שלך.

Facebook
WhatsApp
בולדוג צרפתי למכירה
תכונות הכלב בולדוג צרפתי
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
מתאים למגורים בדירה
5/5
שאלות נפוצות על בולדוג צרפתי
בולדוג צרפתי הוא כלב דיי קל לגידול ומתאים למגדלים מתחילים שזהו הכלב הראשון שלהם, אך אסור לוותר לו במשמעת.
בולדוג צרפתי הוא כלב מאוד נוח לגידול ומאוד ממושמע ככה שצריך רק להוציא אותו לטיולים ולאלף אותו משמעתית.
ניתן למצוא גורי בולדוג צרפתי למכירה בבית הגידול שלנו אשר מתמקצע בגידול גורים גזעים למכירה

תוכן עניינים